الموضوع: İmam Mehdi'nin gerçeği arayanlara tavsiyesi

النتائج 1 إلى 2 من 2
  1. Post İmam Mehdi'nin gerçeği arayanlara tavsiyesi

İmam Nasır Muhammed El-Yemeni
    01-04-2013
    14: 35

İmam Mehdi'nin gerçeği arayanlara tavsiyesi
    https://www.mahdialumma.net/showthre...eeks-the-truth

Size bir öğüt vereceğim, sadece Allah rızası için, Yani: eğer gerçekten doğruyu takip etmeyi arıyorsanız , tövbe ile Allah'a dönün. Allah'a yemin ederim ki, gerçeği görmeniz için Allah'tan başka hiç kimse size yardım edemez.

Artık Allah'a tevbe et ve De ki: Ey Allah'ım, sen gerçeğin ta kendisisin, kulunun doğru olana uymak için gerçeği aradığını biliyorsan, gerçeği görmeme yardım et ve beni ona doğru ilet. Ey Yüce Rabbim sen herşeyi bilirsin ve görürsün.

Sonra Nasır Muhammed El-Yemeni'nin ifadeleri hakkında iyice akıl ederek düşünün, böylece Allah size , güneşin doğuşunda güneşe bakarken karanlığın kaybolmasi gibi aydınlık bir şekilde gerçeği görmenize yardımcı olacaktır.

Sonra , siz Müslümanların neden Nasır Muhammed El-Yemeni'nin gerçekten İmam Mehdi olduğuna inanmadıklarına hayret edersiniz ...sizinde anladığınız gibi, Allah'ın kitabının (büyük Kuran) açık bir şekilde İmam Mehdi tarafından açığa kavuşturılması şüphesiz gerçektir.

İşte bu, Allah'ın hidayetidir. O, gerçeği görmeniz için kalbinizi bir nur ile aydınlattı,
    o yüzden siz gerçekleri açık bir şekilde anlayabiliyorsınız.
    Fakat kim gerçeği anlamıyorsa Allah onun görmesi için kalbine bir nur koymamıştır, Allah kime o nuru lütuf etmediyse, artık onun için bir aydınlık yoktur ve işitmesi ve görmesi ona hiçbir fayda sağlamaz.

Kardeşiniz; İmam Nasır Muhammed El-Yamani.

اقتباس المشاركة 93414 من موضوع نصيحة المهديّ إلى من يريد الحقّ ..

الإمام ناصر محمد اليماني
    ـــــــــــــــــــــ

نصيحة المهديّ إلى من يريد الحقّ ..

وسوف أنصحك نصيحة لوجه الله وهي:
    أنْ تنيب إلى ربِّك إنْ كنتَ حقاً تريد الحقّ فتتّبِعه، فوالله لن يبصِّرك بالحقّ إلا الحقّ الذي يهدي إلى الحقّ ربِّي وربك الذي يحول بين المرء وقلبه والذي إليه تُحشرون، فأنِب إلى الله وقل: "اللهم إنّك أنت الحقّ، فإن كنت تعلم أنّ عبدك يريد أن يعلم الحقّ ليتّبعه، اللهم فبصِّرني بالحقّ واهْدِني إليه إنك أنت السميع العليم ".
    ومن ثم تدبّر وتفكّر في بيانات ناصر محمد اليماني تدبّر العقل والمنطق ومن ثم يبصّرك الله بالحقّ فتراه جليّاً ساطعاً كما لو تنظر إلى الشمس حين تشرق فينجلي الظلام ومن ثم تستغرب من المسلمين كيف لا يصدِّقون ناصر محمد اليماني أنّه حقاً الإمام المهديّ لأنك ترى أنّ بياناته لكتاب الله القرآن العظيم هي الحقّ لا شك ولا ريب، فذلك هو هدى الله قد ألقى في قلبك نوراً لتبصر به الحقّ، ولذلك تراه جليّاً واضحاً، ولكن الذين لا يُبصِرون الحقَّ فذلك بسبب أنّ الله لم يجعل لهم نوراً ليُبصِروا به الحقّ، ومن لم يجعل الله له من نورٍ فما له من نور ولا ولن يغني عنه سمعه وبصره شيئاً.

أخوك؛ الإمام ناصر محمد اليماني.
    ـــــــــــــــــــــ

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..

2. افتراضي

Allah razi olsun kardeşim
    Ben 15.08.19 da imam nasserin
    Yazılarını okumuştum ve ondan sonra Rabbime dua etmiştim bu okuduklarım hak veya doğru ise beni Hidayet etsin diye
    Ve bana rüyamda göstermesini dilemiştim
    16.08.19 da uyandığımda rüyamda birşey görmemiştim, ondan sonra camdan dışarı bakınca
    16.08.19 saat 4.51 de
    Gökte Nun Sad ve ra kelimesi gördüm
    Anlamı nasser/ناصر
    Ondan sonra hemen kabul ettim elhamdulillah
    Allah hepinizi Hidayet eylesin
    Selametle
    اضغط على الصورة لعرض أكبر. 

الإسم:	Screenshot_20200518-205242_Gallery.jpg 
مشاهدات:	464 
الحجم:	77.2 كيلوبايت 
الهوية:	6357